Program

Stone Jets – afro pop / JAR

Jihoafrická skupina Stone Jets, která momentálně působí v Londýně, vyráží na první turné po České republice. V jejich hudbě se pojí rytmický pop, trochu rocku, africké rytmy a soul, a jejich vřelý a energický projev si zaručeně získá vaše srdce! Toto trio vzniklo v roce 2013 a má za sebou mnoho vydaných singlů, koncertů a hlavně spokojených posluchačů. V chladném listopadovém počasí vás africký jazz-pop jistě zahřeje!

Given Nkanyane – voc, b; Manfred Klose – guit; Eduan Joubert – dr.

14.
11.
20:00 hodin
Rezervace
Ploy – jazz rock

No-bass band z Prahy, instrumentální trio, neustále rozšiřující své osobní pojetí „fusion“. Kořeny tradičních hudebních žánrů zůstávají dobrým newtonovským základem pro výlety do říše kvant, zvuků, hluků, slovního salátu a blábolení.

Autorské asociace spojují nejotřepanější lidovou píseň s náladou Faulknerova románu, či hymnu města Velvary s protivným dojezdem toxického dýchánku. Pop se strychninovým úsměvem. Nakyslý jazz s příměsí TNT.

Veškeré obávané rozpory okamžitě mizí pod nánosy sugestivních harmonií, s pokrývkou samplů, smyček, štěnic a vší. Hluk a vřava. Barbecue na Venuši. Scofield v tísni.

Tom Braun – kytara

Mikuláš Čimbura – synth, fender piano

Bohdan Karásek – bicí, perkuse

16.
11.
21:00 hodin
Rezervace
Travel stand-up: Stopem se psem v Asii

33 000 km a 5 měsíců dlouhá procházka se psem ???? po 19 státech Euroasijského kontinentu ????.
Slávek a fenka Corey vyrazili stopem ???? do Japonska ⛩. Ve Vladivostoku je nepustili na trajekt ⛴, tak skončili ve Střední Asii ????. Vznikl z toho příběh, kde nebudete věřit, co všechno se může pokazit. ????????????

Kdy stále může v Rusku sněžit ❄? Co se jí v Kazachstánu ????? Jak krásné jsou holky v Kyrgyzstánu ????‍♀? Jak blbě se stopuje v Tájikistánu ????? Jaké vedro může být v Uzbekystánu ☀? Co všechno je divné na Turkmenistánu ????? Proč nás nepustili do Afghánistánu ????? Jaký jsou lidi v Íránu ????‍♂? Jak se stopuje se psem v Turecku ????? Nebo jaké to je půjčit si oslíka ???? a vyrazit s ním na hory ⛰?

Travel stand-up comedy 19. 11. 2019 Česká Lípa - U Bílýho Černocha od 19:30

Přednášející: Slavek Kral - travel blog cestuje už 9 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Nastopoval přes 250 000 km po víc jak 84 zemích světa.
www.facebook.com/slavektravelblog

???? Corey je roční border kolie, jede si svůj vlastní instagram, ikdyž zatím projela jen 27 států světa.

19.
11.
19:30 hodin
Rezervace
Hugo Fernandez Quartet “New Grounds“ / Mexico

Christoph Titz - Trumpet | Martin Lillich - Bass | Philipp Bernhardt – Drums | Hugo Fernandez – Guitar

21.
11.
20:00 hodin
Rezervace
Tcheichan – Pop/Folk/Indie

22.
11.
21:00 hodin
Rezervace
Otto Hejnic trio – modern jazz trio

Trio se může pyšnit cenou za nejlepší české jazz album, koncerty a festivaly po celém světě (Mexico, Shangai, Singapure, Paris, Oman…) a hlavně natočilo už čtyři skvělá alba. A právě to poslední album “BeautieS”  si můžete naživo poslechnout u nás v klubu se skvělou atmosférou.
Ondrej Krajnak – piano Josef Feco – kontrabas Otto Hejnic - bicí 

26.
11.
20:00 hodin
Rezervace
Cestovatelská přednáška U bílýho černocha

Přednáška od Pavel Svoboda Photography ze dvou měsíčních cest na Kavkaz.

Svérázné země pod Kavkazem otevírají svoji náruč turistům. Vítejte v kraji divokých tradic a dobrosrdečných obyvatel. Vydáme se k zaledněným horám mystické Svanetie se středověkou atmosférou kamenných vesnic. Obětuje se ovce, koza i býk, víno i pálenka čača teče proudem, vítejte na křesťanském svátku Kvirikoba.

Stopem i pěšky vstříc přátelské družbě a dech beroucím arménským klášterům. Vodka, šašliky i málo známé termální prameny. Cesta plná přátelství, neočekávaných chvil a postsovětské nostalgie.

Po přednášce autogramiáda nové knihy NAPŘÍČ ASIÍ o půlroční cestě z Moskvy do Bangkoku! 

29.
11.
19:30 hodin
Rezervace
Simon Denizart + Elli Miller Maboungou
Všechna práva vyhrazena | 2018