7. 2. od 20 hodin

Tomáš Matonoha a Inspektor Kluzó


Tomáš Matonoha s kapelou Inspektor Kluzó zahrají písně ze svého debutového alba Dáma a pes. Šansony, folkové, divadelní i rockové písně, skeče, stand-upy, přednášky, plné humoru. https://www.youtube.com/watch?v=uezv-9uc1fw&t=5s

Předprodej vstupenek u nás v klubu U bílýho černocha, nebo v Doo-Bop Union.

14. 2. od 20 hodin

Jan Spálený Trio – folk & blues


Jan Spálený Trio je komornější verze známějšího uskupení ASPM. To vzniklo jako trio s klavíristou a zpěvákem Janem Spáleným, kytaristou a harmonikářem Petrem Kalandrou a saxofonistou Františkem Havlíčkem v roce 1984. Po Kalandrově a Havlíčkově odchodu se Jan Spálený obklopil převážně jazzovými hráči a pokračoval v kultivaci svého originálního autorského rukopisu.
Základní sestava tria Jana Spáleného bude působit s Michalem Gerou a Filipem Spáleným. Jan Spálený ke vzniku nové kapely říká: „ASPM je nejlepší kapela mého života. ASPM dospělo, je spolehlivé a proměnlivé, jako vzácný prsten na ruce vědoucí, neokázalé ženy. Nemám důvod, ani potřebu, na půdorysu ASPM cokoliv měnit. Cítím však nutkání zahrát si - vedle ASPM - některé písničky jenom v triu, komorně, navázat na folkbluesové začátky raných osmdesátých let. Muzikant se tak vrátí do počátků své kariéry k desítkám let starým písním. Mnohé tak slyšíme naživo po řadě let.
Trio nám představí Spáleného v trochu jiné poloze. Pro milovníky silných hudebních zážitků podmínka.

Předprodej vstupenek u nás v klubu U bílýho černocha, nebo v Doo-Bop Union.

Koncerty v roce 2018 se konaly za podpory města Česká Lípa.Plakáty

Plakát leden - únor